3 + 1 žingsniai

Dirbant su PTC sponsoriais rekomenduoju naudoti interneto naršykles: MozilaFirefox; Opera; GoogleChrome.
Ir nenaudokite internetinio pašto one.lt nes negausite patvirtinimo!

1 Žingsnis

Sukurkite Paypal ir Alertpay bankuose sąskaitas nemokamai. O gal jau turite tokią? Labai patogus būdas apmokėti daugelį internetinių paslaugų. Tai visiškai saugios internetinės sąskaitos, į kurias bus siunčiamas jūsų uždarbis.
Beje, iškarto kreditines kortelės registruoti nebūtina . Ją galėsite užregistruoti tuomet kai norėsite persiųsti pinigus į Lietuvą. Jau turbūt supratote, kad pinigus galėsite pervedinėti tik turėdami kreditine, o ne debetinę kortele/sąskaitą. Atsisiųsti uždarbį į sąskaitą iš AlertPay kainuos 5 $.

Man daugiau patinka PayPal. Jį naudoja daug Lietuvos internetinių svetainių prekėms/paslaugoms apmokėti. Taip pat ir Skype – skambučiams į telefoną (nebandėt? – kur kas pigiau, jei skambinate į užsienį!).  Atsisiųsti uždarbį į sąskaitą iš PayPal kainuos 2Eur.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

2 Žingsnis

Užsiregistruokite PTC puslapiuose. Anksčiau siūliau ir buvau šventai įsitikinusi, kad kuo daugiau tokių puslapių užsiregistruosite, tuo geriau. Tačiau šiai dienai turiu daugiau patirties ir galiu tvirtinti, kad tai nėra geras sprendimas – praleisite daug laiko tuščiam darbui. Patarimas – registruokitės tik ten, kur  aš nurodysiu (plačiau – „PTC puslapiai“ ) ir su laiku uždirbsite apie 100 Lt per dieną. Ne ypatingi pinigai, bet geriau nei sausą duoną griaužti :D.

Na, jei norite, galite užsiregistruoti ir kituose PTC puslapiuose. Aš buvau užsiregistravusi gal kokiuose 30-tyje, tačiau galų gale liko tik pora rimčiausių ir patikimiausių. Jei sugalvosite registruotis kituose PTC, siūlau rinktis tuos, kur už vieną nuorodą siūlo ne mažiau nei 0,005 $.

3 Žingsnis

Užsiregistravus bet kokiame  PTC  puslapyje, scenarijus bus panašus – reiks spausti  „Surf Ad“, „Earnings Area“ arba „View Ad“ nuorodas/skirtukus. Atsidariusiame lange matysite nuorodas į reklamas, kurias paspaudus bus atidarytas atitinkamas puslapis. Tokiame atidarytame puslapyje reiks išbūti nuo 10 iki 30 sekundžių.

Va jau ir uždirbote 1 Amerikos centą!

Dar šiek tiek informacijos:

Dažniausia, būnant atidarytame puslapyje su reklama, nereikės patiems skaičiuoti laiko. Bėgs žalia juostelė, arba skaičiai judės atgaline seka nuo 30 iki 1 viršutinėje lango dalyje. Na o po to ta saldi minutė – jums praneša apie uždirbtą centą!

Nors kai kuriuose puslapiuose dar patikrins ar spaudžia reklamą „gyvas“ žmogus – reiks patvirtinti pasirenkant atitinkama atsakymą į klausimą, pasirinkti atitinkamą paveiksliuką ar simbolį. Na tai tik paįvairina darbą ir jis tampa žaidimu. Visai smagu!

Atsargiai, jei esat azartiška asmenybė –  tai įtraukia kaip ir kompiuteriniai žaidimai!

Galiausiai surinktą pinigų kiekį galėsite pervesti i atsidarytą internetinę sąskaitą.

Na štai ir atėjo laikas 4-tajam žingsniui

Kai jau viską išbandėte, pamatote kad darbas ne taip jau greitai vyksta ir tie pinigėliai ne taip greitai „kapsi“. Tačiau viskas priklauso nuo Jūsų užsispyrimo – pirmosiomis dienomis stebuklų nereikia tikėtis.
Kad pinigai rinktųsi greičiau reikia atlikti dar vieną žingsnį – suraskite „referalų“, t.y. žmonių, kurie Jums padės uždirbti dar daugiau. Kas tai yra „referrals“ plačiau aprašiau čia.

Komentarų: 0 to “3 + 1 žingsniai”

Leave a Reply

(būtina)

(būtina)


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos