Referrals

Kas tai yra „referrals“ ?

Direct referrals:

Tai Jūsų pakviestas ir pagal Jūsų „referral’inę“ nuorodą prisiregistravęs žmogus. T.y., paprasčiau tariant, tai yra toks pats uždarbiautojas kaip ir Jūs, kurį užsiregistruoti į PTC puslapį paskatinote Jūs. „Referalinę“ nuorodą rasite PTC puslapyje. Prisiregistruokite ir eikite į nuorodą „banners“ .

Rented referrals:

Referral’us galima dar ir nuomotis. Tam tikruose PTC puslapiuose tai ir yra pagrindinis Jūsų uždarbis- išnuomoti referral’ai! (skaitykite toliau). Kai kuriuose PTC nuomoti referral’ai dažniausiai yra neaktyvūs, retai spaudžia nuorodas. Tik pora PTC turi tikrai patikimą nuomojamų referral’ų bazę. (skaitykite čia)

Kam reikia  referalų?

Dirbant nuosekliai gal ir įmanoma uždirbti 1-2 dolerius per mėnesį (jei labai pasistengsi). O referral’ai – tai papildomas (ir pagrindinis!)  pinigų šaltinis. Taigi, daugiau referral’ų – didesnis uždarbis.

Kaip gauti referalų?

Reklamuoti savo „referral“ nuorodą, –  pavyzdžiui forumuose, skelbimuose, pasiūlyti draugams, susikurti puslapį ar blogą ir pan.

Komentarų: 6 to “Referrals”

  1. Tikiuosi iseina uzdirbti 😉

  2. Tikrai iseina uzdirbt :) Jai nori ir tu uzsiregistruok cia: http://www.yginc.com/?ref=baranka buciau labai dekingas jai uzsiregistruoji situo linku :)

  3. As gerai uzdibu ir pradedamas lengvai gavau 10$ pakviesdamas vos 5 draugus per sita linka: http://adf.ly/6173392/invite-5-friend-and-get-free-10-dollars

  4. Tikrai patikimas puslapis norintiems uždirbti iš PTC: http://www.neobux.com/?r=kesa2281

  5. Padėkite, esu naujokė, noriu paplatinti savo referral nuorodą iš neobux, bet nerandu, kur man ją rasti? Kitur automatiškai išmetė adresus iškart registruojantis…čia ne :(

  6. http://www.neobux.com/?r=zirgas
    Norintiems užsidirbti ( ir man padėti :) ) labai reikia referalų :)

Leave a Reply

(būtina)

(būtina)


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos